Saudek Jan (ur. 1935) "Malarz" - poz. katalogowa 52

  • Cena wywoławcza: 7 500 zł
  • Estymacja:

fotografia barwna; 29,5 x 23,7 cm;

sygn. p. d.: JAN SAUDEK;

opisany u dołu: # 364 » The Painter « Model Print lee [?] PRINT FINISHED MARCH. 1, 1888 [?];

na odwrocie: # 364 THE PAINTER 89.13 II

Estymacja 10 000 - 14 000

Proweniencja: