Saudek Jan (ur. 1935) "Coca-Cola" - poz. katalogowa 54 - XXI aukcja: sztuka współczesna

  • Cena wywoławcza: 5 500 zł
  • Estymacja:

fotografia czarno-biała; 37,3 x 26,3 cm;

sygn. p. d.: JAN SAUDEK;

na odwrocie: 102 / Print No 22/50 Image No 102 / © Jan Saudek 1974 / 1978.325I

Estymacja: 7 000 - 10 000

Proweniencja:

Jan Saudek, Galeria Sztuki Współczesnej Winda, Kielce, 2015.

Mrázková D., Jan Saudek. Theater des Lebens, Panorama, 1991.

Mrázková D., Jan Saudek, Slovart, 2014.