Samlicki Marcin (1878-1945) "Pejzaż" - poz. katalogowa 26 - XX aukcja: sztuka dawna

  • Cena wywoławcza: 2 500 zł
  • Estymacja:

olej, tektura; 23 x 24 cm

Estymacja: 3 000 - 4 000

Proweniencja: