Rokita Zuzanna (ur. 1988) "Bez tytułu"

  • 1 000 zł

  • Datowanie: 2015 r.
  • sygnatura: sygn. i dat. na odwrocie: "ZUZANNA ROKITA, 2015"
  • Technika: fotografia czarno-biała
  • Wymiar: 60,8 x 50,4 cm