Robakowski Józef (ur. 1939) "Kwadrat niespełniony" - poz. katalogowa 57

  • Cena wywoławcza: 3 500 zł
  • Estymacja: 5 000 - 7 000
  • Datowanie: 1983 r.
  • sygnatura: sygn. i dat. p. d.: "J. Robakowski83" (ołówkiem)
  • Technika: technika własna/papier
  • Wymiar: 36 x 32,5 cm

napis l. d.: "Kwadrat niespełniony" (ołówkiem)