Robakowski Józef (ur. 1939) "Kwadrat niespełniony"

  • 4 300 zł

  • Datowanie: 1983 r.
  • sygnatura: sygn. i dat. p. d.: "J. Robakowski83" (ołówkiem)
  • Technika: technika własna/papier
  • Wymiar: 36 x 32,5 cm

napis l. d.: "Kwadrat niespełniony" (ołówkiem)