Reyzner Mieczysław (1861-1941) "W parku"

  • 2 100 zł

  • Datowanie: 1933 r.
  • sygnatura: sygn. i dat. p. d.: "Mieczysław Reyzner / 1933"
  • Technika: olej/tektura
  • Wymiar: 23 x 16,9 cm