Rauch de Milan Johann Nepomuk (1804-1847) "Myśliwi przy ognisku", 1840 - poz. katalogowa 2

  • Cena wywoławcza: 15 000 zł
  • Estymacja: 20 000 - 30 000
  • Datowanie: 1840 r.
  • sygnatura: sygn. i dat. p. d.: "J. N. Rauch. Moscou 1840"
  • Technika: olej / płótno
  • Wymiar: 105,5 x 136,5 cm

Proweniencja: