Ramati-Haubenstock Roman (1919-1994) "Zapis"

  • 1 500 zł

technika mieszana graficzna, papier, wym.: 37 x 55,8 cm w świetle ramy (arkusz); 24,7 x 35,5 cm (odcisk płyty), sygn. i dat. p. d.: "Roman Ramati-Haubenstock 71"

oznaczenie edycji l. d.: I/XX

Proweniencja: