Ramati-Haubenstock Roman (1919 - 1994) "Zapis monochromatyczny"

  • 2 000 zł

  • Datowanie: 1971
  • sygnatura: sygn. i dat. p. d.: "Roman Ramati - Haubenstock 71" (ołówkiem)
  • Technika: akwaforta, akwatinta, papier
  • Wymiar: ok. 38 x 57 cm (arkusz); 24,3 x 35,4 (odcisk płyty)

oznaczenie edycji l. d.: "I/XX" (ołówkiem)

* doliczana opłata droit de suite