Ramati-Haubenstock Roman (1919 - 1994) "Zapis barwny"

  • 2 000 zł

  • Datowanie: 1972
  • sygnatura: sygn. i dat. p. d.: "Roman Ramati - Haubenstock 72" (ołówkiem)
  • Technika: akwaforta, akwatinta, papier
  • Wymiar: ok. 38 x 56,7 cm (arkusz); 24,6 x 35,4 cm (odcisk płyty)

oznaczenie edycji l. d.: "I/XX" (ołówkiem)

* doliczana opłata droit de suite