Ramati-Haubenstock Roman (1919-1994) "Układ barwny" - poz. katalogowa 49

  • Cena wywoławcza: 1 200 zł
  • Estymacja: 2 000 - 4 000
  • Datowanie: 1971 r.
  • sygnatura: sygn. i dat. p. d.: "Roman Ramati-Haubenstock 71"
  • Technika: technika mieszana graficzna/papier
  • Wymiar: 37 x 55,8 cm w świetle ramy (arkusz); 25 x 35,8 cm (odcisk płyty)

oznaczenie edycji l. d.: I/XX

Proweniencja: