Picz Jaremi (ur. 1955) "Quantinum MC"

  • 8 600 zł

  • Datowanie: 2019 r.
  • sygnatura: sygn., dat. i opisany na odwrocie: "JAREMI PICZ / QUANTINUM MC / 100 x 100 / AKRYLIC / 2019 / Jaremi Picz"
  • Technika: akryl/płótno
  • Wymiar: 100,5 x 100,5 cm