Pamuła Jan (ur. 1944) "Forma abstrakcyjna"

  • 6 200 zł

  • Datowanie: 1970 r.
  • sygnatura: sygn. i dat. na odwrocie: "JAN PAMUŁA / R 1970"
  • Technika: olej/płótno
  • Wymiar: 141,8 x 103,5 cm