Paluch Marek (ur. 1954) "Spatium Areas IX" - poz. katalogowa 53 - XXI aukcja: sztuka współczesna

  • Cena wywoławcza: 5 000 zł
  • Estymacja:

datowanie: 2017

technika mieszana, płyta; 100 x 80 cm;

sygn., dat. i opisany na odwrocie: MAREK PALUCH / „SPATIUM AREAS IX” 2017 / MIX MEDIUM / 100 x 80 cm.

Estymacja: 7 000 - 9 000

Proweniencja:

Zajmuje się malarstwem, grafiką, rzeźbą i fotografią. Studiował na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie pod kierunkiem prof. Andrzeja Strumiłły i prof. Tadeusza Brzozowskiego. Prace artysty prezentowane były na licznych wystawach krajowych i zagranicznych, przykładowo w Japonii, Kanadzie, RPA, Niemczech czy Anglii. Artysta należy do krakowskiego Związku Polskich Artystów Plastyków i Grupy Artystycznej Jasień.