Ovcacek Eduard (ur. 1933) "Hogo - F060"

  • 1 230 zł

  • Datowanie: 2003 r.
  • sygnatura: sygn. i opisany u dołu: "E/A H0G0-F060 – E. Ovcacek 03"
  • Technika: serigrafia/papier
  • Wymiar: 29 x 28,7 cm w świetle ramy