Ovcacek Eduard (ur. 1933) "Hogo - F060" - poz. katalogowa 59

  • Cena wywoławcza: 1 000 zł
  • Estymacja: 1 500 - 1 800
  • Datowanie: 2003 r.
  • sygnatura: sygn. i opisany u dołu: "E/A H0G0-F060 – E. Ovcacek 03"
  • Technika: serigrafia/papier
  • Wymiar: 29 x 28,7 cm w świetle ramy