Noskowski Tadeusz (1876-1932) "Wietrzny dzień", 1913

  • Cena wywoławcza: 10 000 zł
  • Estymacja:

technika mieszana, tektura; 85,5 x 62,7 cm;

sygn. l. d.: :TAD:NOSKOWSKI:1913:;

na odwrocie nalepki:

- (częściowo czytelna): No 22 Autor Tadeusz Nosk… / Tytuł „Wietrzny dzień” Rodzaj dzieła / Cena 200- Adres Data nadesł.;

- J. WADOWSKI / WARSZAWA / MARSZAŁKOWSKA 121 / SKŁAD FARB / i PRZYBORÓW MALARSKICH

Proweniencja: