Norman Leto (ur. 1980) "Render - nieistniejąca przestrzeń" - poz. katalogowa 54

  • Cena wywoławcza: 5 000 zł
  • Estymacja:

datowanie: 2008

wydruk na dibondzie, akryl; 54 x 100 cm;

sygn., dat. i opisany na odwrocie: RENDER - / NIEISTNIEJĄCA / PRZESTRZEŃ / NORMAN / 2008 – II / 1/1

Estymacja 12 000 - 17 000 zł

Proweniencja:

Praca wystawiana:

Nieistniejące przestrzenie wystaw, Muzeum Historii Fotografii, Kraków, 19.04 - 07.05.2017 oraz Galeria Miasta Ogrodów, Katowice, 15.02. - 08.04.2018.