Nikifor Krynicki (właśc. Epifaniusz Drowniak) (1895-1968) "Stacja kolejowa" - poz. katalogowa 35 - XX aukcja: sztuka dawna

  • Cena wywoławcza: 5 000 zł
  • Estymacja:

akwarela, technika mieszana, papier; 24,8 x 19 cm w świetle ramy;

napis u dołu: KRAKOWSKIKOLEIOW…[?] STACJA /…[?] KRYNICAMIASTON [?];

pieczęć p. d. (nieczytelna);

na odwrocie pieczęć (słabo czytelna): KRYNICA… [?]

Estymacja: 7 000 - 10 000

Proweniencja: