Nativi Gualtiero (1921-1999) "Kompozycja geometryczna", 1968

  • 14 800 zł

  • Datowanie: 1968 r.
  • sygnatura: sygn. p. d.: "G. NATIVI"; sygn. i dat. na odwrocie: "G. NATIVI / 1968"
  • Technika: gwasz/papier
  • Wymiar: 74,6 x 56 cm w świetle ramy