Układ nieskończenie otwarty

ID: 3061

3 500 zł

47 x 62,2 cm

fotografia czarno-biała, brom

Sygnatura

sygn. p. d. poniżej fotogramu: "A Mikołajczyk" (tuszem)

Datowanie

1974

napis prawy bok: "UKŁAD NIESKOŃCZENIE OTWARTY – 1974 / INFINITE OPEN SYSTEM"