Mikołajczyk Antoni (1939-2000) "Przestrzeń określona" - poz. katalogowa 68

  • Cena wywoławcza: 2 500 zł
  • Estymacja: 4 000 - 6 000
  • Datowanie: 1979 r.
  • sygnatura: sygn. p. d. poniżej fotogramu: "A Mikołajczyk" (tuszem)
  • Technika: fotografia czarno-biała, brom
  • Wymiar: 49,2 x 61,8 cm

napis prawy dół: "PRZESTRZEŃ OKREŚLONA / 1979 / DEFINITE SPACE"