Menkes Zygmunt Józef (Sigmund, Sigmond) (1896-1986) "Martwa natura z miechunkami"

  • 100 000 zł

  • sygnatura: sygn. p. d.: "Menkes"
  • Technika: olej/płótno
  • Wymiar: 61 x 74 cm

- na odwrocie pieczątka "PARTYKA GALLERY";

- na odwrocie ramy naklejka wystawowa Los Angeles County Museum z opisem pracy (częściowo czytelna): "... / ARTIST SIGMUND MENKES / STREET ... / CITY .... N. Y. ZONE .. N. Y. / TITLE Fruit ... MEDIUM oil / SALES PRICE ... INSURANCE VALUE ... / ?951 annual exhibition / Contemporary Painting in the United States / LOS ANGELES COUNTRY MUSEUM EXPOSITION PARK LOS ANGELES 7"

- pieczęcie: "29 ANCO. Inc / GLENDALE L. T"

- napis na blejtramie: "O'BRIEN"