Masson André (1896-1987) "Księżyc"

  • 1 400 zł

  • sygnatura: sygn. z płyty l. d.: "andré masson"
  • Technika: litografia barwna/papier
  • Wymiar: 34,5 x 24,5 cm w św. p-p.

na odwrocie napis: "lune / LITHOGRAPHIE PAR ANDRÉ MASSON"

Grafika pochodzi z francuskiego pisma „Reuve Verve”, wydanego w 1938 roku.