Masson André (1896-1987) "Księżyc" - poz. katalogowa 45

  • Cena wywoławcza: 1 000 zł
  • Estymacja:

litografia barwna, papier; 34,5 x 24,5 cm w św. p-p.;

sygn. z płyty l. d.: andré masson;

na odwrocie napis: lune / LITHOGRAPHIE PAR ANDRÉ MASSON

Estymacja 1 500 - 2 000

Proweniencja:

kolekcja prywatna, Francja

Grafika pochodzi z francuskiego pisma „Reuve Verve”, wydanego w 1938 roku.