Madeyski Roman (1919-1972) "Senna", 1964

  • 3 100 zł

  • Datowanie: 1964
  • sygnatura: sygn. i dat. p. d.: "R. M. 64."
  • Technika: olej/płyta pilśniowa
  • Wymiar: 65,2 x 81 cm

- "ROMAN MADEYSKI 1964 / SENNA";

- nalepka z opisem: "ROMAN MADEYSKI / olej Komp. Własna / Tyt. Senna.wym. 66x81 cm".;

- nalepka galeryjna