MacGurrin Buckley (1896-1971) "Pejzaż miejski"

  • 2 400 zł

  • sygnatura: sygn. p. d.: "BUCKLEY MACGURRIN"
  • Technika: olej/płótno naklejone na tekturę
  • Wymiar: 40,5 x 32,8 cm

-nalepka z opisem: Buckley Mac-Gurrin / 76bis Rue des Plantes, Paris, XIV. / “PETIT PAVILLION.”

- oznaczenia: "6F6-22" oraz "XXIX"