Lewicki Leopold (1906-1973) "Struktura"

  • 990 zł

  • sygnatura: sygn. p. d.: "L. Lewicki" (ołówkiem)
  • Technika: akwarela, kredka/papier
  • Wymiar: 17 x 16,8 cm w św. p-p.