Lenica Alfred (1899-1977) "Wiosna" - poz. katalogowa 4 - XXI aukcja: sztuka współczesna

  • Cena wywoławcza: 18 000 zł
  • Estymacja:

olej, płótno; 31 x 32 cm;

sygn. p. d.: Lenica

na krośnie nalepka z oznaczeniem: 27.

Estymacja: 20 000 - 25 000

Proweniencja:

- ze spuścizny po artyście

- kolekcja prywatna, Warszawa (od 2000 r.)