Lenica Alfred (1899-1977) "Kompozycja" - poz. katalogowa 26

  • Cena wywoławcza: 3 500 zł
  • Estymacja:

datowanie: 1965

gwasz, papier milimetrowy; 38,3 x 25,5 cm w św. p-p.;

sygn. l. d.: lenica;

sygn. i dat. na odwrocie: A. Lenica / 1965

Estymacja 5 000 - 7 000

Proweniencja:

- ze spuścizny po artyście

- kolekcja prywatna, Warszawa (od 2000 r.)