Lenica Alfred (1899-1977) "Bez tytułu" - poz. katalogowa 24 - XXI aukcja: sztuka współczesna

  • Cena wywoławcza: 6 000 zł
  • Estymacja:

gwasz, papier; 29,5 x 42,2 cm w św. p-p.;

sygn. p. d.: lenica;

sygn. na odwrocie: ALenica

Estymacja: 9 000 - 12 000

Proweniencja:

- ze spuścizny po artyście

- kolekcja prywatna, Warszawa (od 2000 r.)