Lenica Alfred (1899-1977) "Abstrakcja" - poz. katalogowa 25

  • Cena wywoławcza: 3 500 zł
  • Estymacja:

gwasz, papier; 40,5 x 27,5 cm w św. p-p.;

sygn. u dołu: Lenica

Estymacja 5 000 - 7 000

Proweniencja:

- ze spuścizny po artyście

- kolekcja prywatna, Warszawa (od 2000 r.)