Kupczyński Zbigniew (ur. 1928) "Kompozycja" - poz. katalogowa 58

  • Cena wywoławcza: 4 500 zł
  • Estymacja:

datowanie: 1964

olej, płótno; 108,2 x 98,5 cm w świetle ramy;

sygn. i dat. p. d.: Kupczyński 1964.

Estymacja 5 000 - 7 000

Proweniencja: