Kratina Radoslav (1928-1999) "Labirynt"

  • 2 200 zł

  • sygnatura: sygn. p. d.: "R. Kratina" (ołówkiem)
  • Technika: litografia barwna, papier
  • Wymiar: 60,5 x 42,7 cm

oznaczenie l. d.: "11/50" (ołówkiem)