Kowalski Leon (1870-1937) "Scena rodzajowa"

  • Cena wywoławcza: 7 500 zł
  • Estymacja:

olej, sklejka; 22 x 27 cm;

sygn. l. d.: L Kowalski.;

na odwrocie rysunek szachownicy oraz oznaczenie: No - [?] 195

Proweniencja: