Kossak Jerzy - pracownia "Patrol" - poz. katalogowa 3

  • Cena wywoławcza: 3 000 zł
  • Estymacja: 6 000 - 8 000
  • Datowanie: 1936 r.
  • sygnatura: sygn. i dat. l. d.: "Jerzy Kossak / 1936"
  • Technika: olej/tektura
  • Wymiar: 40 x 30 cm

na odwrocie napis (częściowo czytelny): "… / ność …go obrazu, / Jerzy Kossak" oraz pieczęć (słabo widoczna)