Konart Tomasz (ur. 1955) "Warszawa" - poz. katalogowa 62

  • Cena wywoławcza: 2 500 zł
  • Estymacja: 3 000 - 3 500
  • Datowanie: 1988 r.
  • sygnatura: sygn. i dat. na odwrocie: "Tomasz / Konart / „Warszawa” / 1988"
  • Technika: technika własna
  • Wymiar: 50 x 33 cm

Biografia: Konart Tomasz (ur. 1955)

Tomasz Konart urodził się w 1955 roku w Warszawie

Tomasz Konart zajmuje się sztuką nowych mediów. Jego działania i eksperymenty obejmują film, fotografię, instalacje. Kształcił się w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Teatralnej i Telewizyjnej w Łodzi oraz B.A.A. In New Media, Ryerson University w Toronto. Do jego artystycznego dorobku zaliczają się ekspozycje m. in. w Stanach Zjednoczonych, Szwecji, Francji, Turcji. Artysta mieszka w Toronto i Berlinie.