Kierzkowski Bronisław (1924-1993) "Obiekt"

  • 21 000 zł

  • Datowanie: 1973 r.
  • sygnatura: sygn. i dat. p. d.: "KIERZKOWSKI 1973"; sygn. i dat. na odwrocie: "KIERZKOWSKI / aalborg / 1973"
  • Technika: technika własna, mieszana, drewno
  • Wymiar: ok. 82,2 x 102,5 x 14,5 cm