Kierzkowski Bronisław (1924– 1993) "Kompozycja", 1960

  • 8 600 zł

  • Datowanie: 1960
  • sygnatura: sygn. i dat. p. d.: "BRONISŁAW KIERZKOWSKI 1960"
  • Technika: technika własna, gwasz, papier (fakturowany)
  • Wymiar: 57,3 x 47,5 cm w św. p-p.

- nalepka galeryjna z Nowego Jorku z opisem pracy: "GALERIE CHALETTE / 1100MADISON AVE. NEW YORK 28, NY / NR. L 2177 / ARTIST: Bronislaw Kierzkowski / TITLE: Composition / MEDIUM: Gouache, 1960 / SIZE":