Kandinsky Vassily (1866-1944) "Kompozycja abstrakcyjna"

  • 3 200 zł

  • sygnatura: sygn. monogramem z płyty l. d.: "K V / 25"
  • Technika: litografia barwna, papier
  • Wymiar: 34,7 x 55 cm w św. p-p.

Grafika pochodzi z numeru 118 francuskiego czasopisma artystycznego „Derrière le Miroir”, wydanego w 1960 roku.