Kałucki Jerzy (ur. 1931) "Tub" - poz. katalogowa 64

  • Cena wywoławcza: 3 500 zł
  • Estymacja: 5 000 - 7 000
  • Datowanie: 1993 r.
  • sygnatura: sygn. i dat. p. d.: "J. Kałucki 1993" (ołówkiem)
  • Technika: serigrafia, papier
  • Wymiar: 80 x 60 cm

napis u dołu: "serigraphié" (ołówkiem);

oznaczenie egzemplarza l. d.: „Tub” 27/35 (ołówkiem)