Kałucki Jerzy (ur. 1931) "Togo", 1993

  • 3 100 zł

  • Datowanie: 1993
  • sygnatura: sygn. i dat. p. d.: "Kałucki 1993" (ołówkiem)
  • Technika: serigrafia, papier
  • Wymiar: 79 x 58,5 cm w świetle ramy

oznaczenie egzemplarza i opis l. d.: „Togo” 11/35 sérigraphie (ołówkiem)