Kałucki Jerzy (ur. 1931) "Prognose"

  • 5 000 zł

  • Datowanie: 1999 r.
  • sygnatura: sygn. i dat. p. d.: "J. Kałucki 1999" (ołówkiem)
  • Technika: serigrafia, papier
  • Wymiar: 80,3 x 60 cm

napis u dołu: "serigraphié" (ołówkiem)

opis i oznaczenie egzemplarza l. d.: „Prognose” 9/35 (ołówkiem)

* doliczana opłata droit de suite