Józefczyk Zygmunt (1881-1966) "W drogę"

  • 4 800 zł

  • sygnatura: sygn. l. d.: "Z. Józefczyk"
  • Technika: olej/tektura
  • Wymiar: 34,2 x 49 cm w świetle ramy