Józefczyk Zygmunt (1881-1966) "W drogę" - poz. katalogowa 2

  • Cena wywoławcza: 2 000 zł
  • Estymacja: 4 000 - 6 000
  • sygnatura: sygn. l. d.: "Z. Józefczyk"
  • Technika: olej/tektura
  • Wymiar: 34,2 x 49 cm w świetle ramy