Jaskierski Zbigniew (1928-1969) "Klepsydra", 1967

  • 2 500 zł

  • Datowanie: 1967
  • sygnatura: sygn. p. d.: "Z. JASKIERSKI"
  • Technika: tempera/papier
  • Wymiar: 64,2 x 33 cm w św. p-p.