Havadtoy Sam (ur. 1952) "Myszka Miki"

  • 19 700 zł

  • Datowanie: 2013 r.
  • sygnatura: sygn. i dat. na odwrocie: "Sam Havadtoy / 2013"
  • Technika: sitodruk, technika mieszana/papier
  • Wymiar: 57 x 77 cm w św. p-p.