Hasior Władysław (1928-1999) „Arka”

  • 95 000 zł

  • Datowanie: 1970 r.
  • sygnatura: sygn., dat. i opisany na odwrocie: "W. HASIOR / -ARKA- / 1970"
  • Technika: technika asamblażu/płyta
  • Wymiar: 84 x 114 x 14 cm