Hagemejer Wacław (1886-1953) "Akt kobiecy"

  • 2 700 zł

Datowanie: 1934 r.

gips patynowany; wys.: 29,5 cm (z podstawą);

napis na podstawie: W.H.;

pod podstawą: WACŁAW 1934 / HAGEMEJER / AKT

Proweniencja: