Grynczel Dorota (1950-2018) "Kompozycja" - poz. katalogowa 43

  • Cena wywoławcza: 6 000 zł
  • Estymacja: 8 000 - 10 000
  • sygnatura: sygn. i opisana na odwrocie (częściowo czytelnie): "24 …[?] DOROTA GRYNCZEL …"[?]
  • Technika: akryl, technika mieszana/płótno
  • Wymiar: 91,5 x 73 cm

oznaczenie na krośnie: "7/90"