Gryglewski Tadeusz (1920-1975) "Królewski błazen - projekt do opery" - poz. katalogowa 59

  • Cena wywoławcza: 2 000 zł
  • Estymacja: 3 000 - 4 500
  • Datowanie: lata 50. XX w.
  • Technika: gwasz/papier
  • Wymiar: 19,8 x 13,7 cm w św. p-p.

na odwrocie: "T. GRYGLEWSKI"