Abstrakcja

ID: 2939

11 500 zł

115 x 115 cm

akryl/płótno

Datowanie

1983

Kompozycje artysty zaskakują surowością. Minimalizm środków, podstawowe kolory, proste geometryczne figury - nadają całości ascetyczny wymiar.

napis na blejtramie: "GRUCHOT 21 / 4 / 83"